Jaką kobietę mężczyźni wolą najbardziej? Bardziej pociągają nas szpilki czy obcasy? Co mężczyznom podoba się najbardziej w kobietach!

Co najbardziej podoba się mężczyznom w kobietach!

Jaką kobietę mężczyźni wolą najbardziej? Bardziej pociągają nas szpilki czy obcasy? Co mężczyznom podoba się najbardziej w kobietach!

W sieci możemy natknąć się na wiele zapytań, które poszukiwane są przez kobiety. W butach na szpilkach czy obcasie? Odsłoniętych nogach czy zakrytych spodniami? W płaszczu czy krótkiej kurtce? W tunice czy sukience? Ubiór z dodatkami czy bez? Co mężczyznom podoba się w kobietach najbardziej? Odpowiedź jest prostsza, niż mogłoby się wydawać!

Jakie zdanie na swój temat mają kobiety?

W wiadomościach, które otrzymuję od kobiet, przewija się temat ich urody. Zarówno dojrzałe kobiety, jak i nastolatki z dystansem komentują swoją sylwetkę lub ogólny wygląd. Według mnie mężczyźni nie zwracają uwagi na urodę w taki sposób, jaki wydaje się większości kobiet. Owszem, nie sposób nie zarzucić oka na kobietę wyglądającą jak milion dolarów, ale czy zauważylibyśmy tę samą damę w dresach, gdyby przeszła bez makijażu i zrobionych włosów?

Podejście mężczyzn do wyglądu kobiet

Nie ma potrzeby wydawać kilkudziesięciu złotych tygodniowo, żeby wyglądać jak królowa życia, natomiast są pewne techniki, które wpływają na odbiór ludzi. Zamiast bluzki z myszką miki, wystarczy założyć najzwyklejszy T-shirt z dekoltem i jeansy. Najlepiej jak dziewczyna postawi na długą suknię podkreślającą talię — ważne aby nie miała żadnych zdobień. Rozumiem, że w danym sezonie może być modny fason z kwiatami czy kropkami, co nie zmienia faktu, że najpiękniejsze suknie nie mają niczego oprócz wyróżniającego koloru. Po drugie rozpuszczone włosy.

Moda swoją drogą, ale długie, falujące i zadbane włosy zawsze robią wrażenie, bez znaczenia na to, czy fryzjer proponuje krótkie, czy ścięte pod ukosem. Być może taki obraz kobiety podoba się dla mnie i innym mężczyznom nie specjalnie musi się spodobać, natomiast nie zauważyłem, aby mieli odmienne zdania na ten temat.

„Zdobywcy Serc.” został napisany z myślą o osobach, które mają problem z nawiązywaniem relacji damsko-męskich. Dowiedz się więcej!

Kwestia sprawdzonych sposobów

W kwestii wyglądu nie chcę się zagłębiać, ponieważ to kwestia gustu, ale myślę, że większość mężczyzn zgodziłaby się ze mną, że jeśli kobieta, nawet gdy minimalnie o siebie dba, nie musi martwić się o to, czy dobrze wygląda. Od najmłodszych lat trzymam głównie z dziewczynami, o czym więcej pisałem w tekście ,,Dlaczego nie lubię niektórych mężczyzn”.

Nie uważam, aby były brzydkie, jednakże różnica była ogromna między tymi, które miały zadbane włosy i potrafiły się ubierać, a między tymi z przetłuszczonymi włosami oraz ubranymi w pierwsze lepsze rzeczy, które wypadły z szafy. Gdy widzę wymalowane dziewczyny jak klauny, to dla mnie sprawa niepojęta. Wystarczy delikatnie się pomalować, ewentualnie podkreślając oko. Zamiast nakładać puder, lepiej, gdy kobieta dba o swoją dietę i ma zdrową skórę.

W urodzie liczy się coś więcej

Postrzeganie urody nie skupia się wyłącznie do budowy ciała, rozstawy oczu czy ułożenia zębów. Nasze powody do kompleksów często są bezpodstawne, ponieważ jedynie wydaje nam się, że wszyscy na nie zwracają uwagę. Przykładowo imponuje mi w kobietach ich poczucie humoru i podejście do życia. Gdy kobieta ma dystans do siebie, nie widzi w sobie wielu wad, nie narzeka, stojąc przed lustrem i ambitnie chwyta dzień, nie jestem nawet w stanie dostrzegać jej wad. Podoba mi się też postawa, którą prezentuje, jak chociażby sposób chodzenia, gdy twardo stąpa po ziemi i wprost mówi, czego chce.

Co mężczyznom podoba się najbardziej

Kobiety mają swoje typy mężczyzn, a panowie typy kobiet. Mimo wszystko rzadko się zdarza, aby kobieta nie zwróciła uwagi na wysokich mężczyzn w koszuli i czarnymi włosami. Przykładowo eleganckie ubranie, dobre wychowanie i szacunek wobec kobiet robią wrażenie na większości Pań. Podobnie mężczyźni mają swoje ideały.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na szczupłą, młodą damę, o kocim spojrzeniu oraz długich włosach. Pomimo tego, ideał kobiety zależy nie tylko od danego kraju czy pochodzenia, ale przede wszystkim gustu. O gustach się nie dyskutuje, więc skupię się bardziej na tym, co moim zdaniem szczególnie liczy się w zrobieniu wrażenia na mężczyźnie. Niektóre wnioski będę podpierać własnymi przemyśleniami, więc radziłbym przemyśleć mój punkt widzenia i przeanalizować temat po swojemu.

Jakie ubranie zwróci uwagę każdego mężczyzny?

Kiedyś stwierdziłem, że ubranie najpiękniej wygląda na podłodze. Nie powinno się traktować tych słów zbyt poważnie, natomiast warto wyciągnąć z nich pewien wniosek. Z jednej strony nieważne co nosisz, ale jak się w tym czujesz. Oczywiście, że dziewczyna wygląda piękniej w sukni, niż w dresach. Z drugiej strony liczy się to, co chcesz powiedzieć mężczyźnie, zakładając dany strój.

Jeśli kobieta chce zwrócić uwagę swojego partnera, powinna nie tylko ładnie wyglądać, ale też wysyłać odpowiedni sygnał. Ponadto liczy się to, co zakłada. Na wydarzenie kulturalne (jak np. wystawa sztuki), należy założyć coś eleganckiego, a na randkę ubrać coś, co ma elementy podkreślające seksualne obszary ciała. Zresztą nie powinno się z tym przesadzać ponieważ to, co niedostępne, jest najbardziej interesujące. Jednakże jest pewien sposób, który będzie niezawodny w każdym przypadku!

Większość kobiet wygląda pięknie bez makijażu. Najładniej im w uśmiechu, dystansie do siebie i inteligentnym poczuciu humoru.

„Zdobywcy Serc” – Patryk Tarachoń

Wykorzystanie własnych atutów

Każdy z nas jest inny, więc również co innego przykuwa uwagę ludzi. Moim zdaniem bycie seksowną, zmysłową i piękną, nie zależy wyłącznie od ubrania. Przede wszystkim liczy się to, co dana osoba myśli na swój temat. Weźmy na przykład faceta, który nie jest muskularny, nie ma humoru i zwykle jest poważny. Natomiast wie, że kobiety zwykle zwracają uwagę na jego piękne niebieskie oczy, od których nie mogą oderwać wzroku.

Mężczyzna może wykorzystać swój atut, patrząc głęboko w oczy, nieznacznie się uśmiechając. Ukochaną osobę darzy się nie tylko uczuciem za to jak wygląda, ale przede wszystkim docenia się, jakim jest człowiekiem. Drugiego człowieka kocha się za bycie sobą, za akceptacje siebie. Moim zdaniem zainteresowanie partnera powinno wynikać samo z siebie.

Otrzymałem ostatnio wiadomość od kobiety, która uważa, że nie jest seksowna ze względu na małe piersi i brak pupy. Ma natomiast długie kręcone włosy i piękne usta. Dlaczego ich nie podkreślić, żeby wyróżnić to, co najpiękniejsze?

Który element szczególnie podoba się mężczyznom?

Nie tylko buty, sukienka, rajstopy, fryzura, biżuteria i makijaż mogą spodobać przyczynić się do zwrócenia uwagi mężczyzny. Ważne też jest, czym wyróżnia się kobieta sama w sobie. Subtelna i przestraszona, czy stąpająca po ziemi i patrząca oceniającym wzrokiem? Być może mężczyzna nie zwróci uwagi na błyszczącą sukienkę, ale na dotyk, który poczuł podczas spotkania?

Zapamiętał śmiech lub poczucie humoru. Uścisk dłoni, trzymanie za plecy podczas tańca… Jego uwagę może zwrócić spojrzenie i poruszane tematy podczas rozmowy. Nawet zapach, który pojawił się z przybyciem jego lady. Warto pomyśleć o innych elementach, nie tylko szpilkach i sukience. Znaczna większość z nas zwraca uwagę na wygląd, ale przede wszystkim na charakter, sposób bycia i podejście do życia. Ogromny wpływ ma też zachowanie kobiety. Przeczytaj o kobietach, które nieświadomie flirtują, próbując się zaprzyjaźnić z mężczyznami Dlaczego mężczyźni na takie kobiety patrzą inaczej.

Świadomość co lubi partner

Rozmawianie o swoich gustach, jest zdecydowanie najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co na siebie ubrać, aby mężczyzna zwariował na punkcie swojej kobiety. Czasem, zamiast oglądać film przy kolacji, możecie porozmawiać o tym, co Was kręci najbardziej. Praktycznie każdy facet ma swój typ i wie, co podoba mu się w kobietach. Według mnie partnerka nie powinna mieć pretensji, gdy jej facet rzuci okiem na inną kobietę. Lepiej dowiedzieć się, co zwróciło jego uwagę i wykorzystać to na własną korzyść. Wydawać by się mogło, że mężczyźni lubią kobiety w szpilkach, seksownych rajstopach i koronkowej bieliźnie. Czasem ten trop może okazać się fałszywy.

Oczywiście zwraca to uwagę mężczyzn, ale nie każdego. Może się okazać, że mężczyznę bardziej rozpali widok swojej ukochanej pod prysznicem lub w jego koszuli, niż drogiej piżamie. Nie wszystkim mężczyznom podoba się strój składający się z elementów koronki, ponieważ są tacy, którzy mogą kojarzyć te elementy np. z babcinymi serwetkami albo kobietami lekkich obyczajów.

Może się okazać, że kolor sukni czy bielizny, także jest nielubiany przez mężczyznę. Dla mnie przykładowo paskudnym kolorem jest fioletowy, a najbardziej banalne są kreacje w kolorze czarnym. Dlatego uważam, że przede wszystkim warto poznać upodobania drugiej strony. Jednej kobiecie spodoba się mundur, innej garnitur, a jeszcze innej spocony facet na siłowni. Przy okazji, wiesz, że jest coś takiego, jak ,,5 faz zakochania„?

Na co jeszcze mężczyźni zwracają uwagę!

Powyższe wnioski, są tylko przykładami. Swoimi argumentami chciałbym Cię uświadomić, że warto wziąć pod uwagę, co lubi partner, ponieważ może nie lubić szpilek, zważywszy na fakt, że jest wtedy niższy. Być może akurat ten mężczyzna ma kompleks na punkcie wzrostu, więc kobieta wyższa lub nawet z nim równa, nie będzie w jego typie. Inny facet może uważać koronkową bieliznę za zbyt wyuzdaną, kojarząc koronkę z paniami lekkich obyczajów.

Nie powinno się zastanawiać, co podoba się wszystkim mężczyznom, a konkretnemu facetowi. Zamiast szukać w sieci odpowiedzi na pytanie ,,co najbardziej podoba się mężczyznom w kobietach„, radzę wybrać się do kogoś, kto zajmuje się tworzeniem stylizacji.

Taka osoba idealnie dobierze ubrania i dodatki, które będą pasować danej osobie, a nie wszystkim. Jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie zapytanie partnera o jego upodobania. Gdy w związku pojawia się potrzeba zwrócenia uwagi ukochanej osoby, warto się postarać, okazać zainteresowanie i zrobić coś dla partnera. Mimo wszystko warto porozmawiać, znaleźć źródło problemu i dołożyć starań aby je rozwiązać.

Oczywiście czasem mężczyzna oczekuje aby kobieta przejęła inicjatywę, zrobiła coś dla niego, co mu się podoba. Nie musi być to makijaż ani strój, który zwróci jego uwagę. Warto przeanalizować co podoba się ukochanemu, wyciągnąć wnioski i przykładowo zmienić fryzurę, ubrać według jego oczekiwań i sprawdzić jaki będzie efekt. Jednakże należy pamiętać, aby się przy tym nie ośmieszyć.

Zatem drogie Panie, zacznijcie mniej przejmować się wyglądem, postawcie na sprawdzone elementy w swojej garderobie, fryzurze i makijażu, a więcej na uśmiech, radość z życia i ogólnie pozytywne nastawienie.

A Ty jak myślisz, co najbardziej podoba się mężczyznom? Podziel się odpowiedzią w komentarzu.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Daria
Daria
4 marca 2020 20:06

Super tekst z przymróżeniem oka uświadamiający że najważniejsze to być sobą i przede wszystkim jeśli już chcemy się podobać mężczyźnie to z myślą o tym co on lubi, a nie kierując się poradami z internetu

Justyna
4 marca 2020 07:46

Ile mężczyzn tyle gustów mimo to ja jakoś nie czuje się za dobrze w szpilkach dlatego nie widzę sensu ich na siłę zakładać żeby komuś innemu było miło. Liczę na to że są też sapioseksualiści dla których inteligencja jest ważniejsza od wyglądu fizycznego.

Shopping Cart
4
0
Would love your thoughts, please comment.x