fot. Paulina Radziszewska

Jakie wrażenia i wnioski mają twórcy internetowi po Blogowigilii? Czym jest największe świąteczne spotkanie dla influencerów w Polsce? Co się działo i jak wyglądała Blogowigilia 2017!

Ponownie miałem okazję wziąć udział w spotkaniu z influencerami z całej Polski. Blogowigilia odbyła się po raz szósty i oczywiście było warto! Nie brakowało atrakcji oraz czasu aby porozmawiać ze znajomymi twórcami internetowymi jak również poznawanymi pierwszy raz.

W ubiegłym roku byliście ciekawi tego jak było. W tym ponownie nie zamierzam przed Wami ukrywać żadnych kart i opowiedzieć kilka słów o corocznym spotkaniu influencerów z całej Polski. Szczerze mówiąc, jest co opowiadać!

 

Czym jest Blogowigilia?

Na wstępie chciałbym podziękować za możliwość udziału w wydarzeniu autorkom blogów IlonaPatro.com jak również Stworzone Historie. Są organizatorkami eventu potrafiącymi zaspokoić oczekiwania gości. W tym roku wspólnie ze sponsorami przygotowały wspaniałe atrakcje. Za dotrzymanie towarzystwa i wspólny dojazd, dzięki wielkie należą się z mojej strony również dla autorki bloga Wymiarowy Blog czyli Pauliny Radziszewskiej.

fot. Paulina Radziszewska

Blogowigilia jest corocznym spotkaniem dla twórców internetowych z całej Polski. Wydarzenie organizowane jest jak już wspominałem przez Ilonę Patro oraz Annę Samsonowicz.

Miło jest spotkać się z osobami, których nie widziałem cały rok oraz chciałbym poznać. Wydarzenie to, od lat jest na to świetną okazją, co ułatwia ciepła atmosfera, podczas każdej edycji.

Blogowigilia tradycyjnie i świątecznie

 

Atrakcje pełne radości

Razem tworzymy Blogowigilię. Skupiamy się na rozmowach i dzieleniu się tym co już sami wiemy. W tym roku wspólnie zastawiliśmy stół. Pisaliśmy też życzenia dla Podopiecznych Fundacji Anny Dymnej “Mimo Wszystko”. Gospodarzem był Konrad Kruczkowski z bloga Halo Ziemia oraz Ania Siewiorek z Fundacji. Akcję wspierało SentiOne, który w tym roku monitorował naszą blogowigilijną aktywność.

fot. Paulina Radziszewska

Natomiast wspólnie z PZU przygotowało dwa pokoje zagadek, w których naszym zadaniem było zapobiegnięcie zagrożeniom podczas świąt. Musieliśmy wykazać się wiedzą, refleksem i opanowaniem. Przy okazji wspomnę, iż warto znaleźć u siebie w mieście Escepe Room aby sprawdzić się, a przy tym dobrze bawić. Po zabawie była możliwość wzięcia udziału w lekcji z ratownictwa.

 

Gwiazda Betlejemska z Kasią Ogórek

Podobnie jak w tamtym roku, ucieszyłem się na możliwość wykonania własnej Gwiazdy Betlejemskiej do domu. W ich przygotowaniu pomagała nam Kasia Ogórek z TwojeDIY.

fot. Paulina Radziszewska

Po tegorocznej edycji przywieźliśmy kwiaty do swoich domów, dla rodziców i dziadków. O dziwo rośliny przywiezione po zeszłorocznej edycji, bardzo długo stały i wypuszczały nowe pędy. Kwiaty ozdabiały nasze mieszkania przez jeszcze długi czas, a radość bliskich, była warta zachodu, aby dowieść je bezpiecznie do Białegostoku.

Blogowigilia 2018 na ciepło!

 

Jak było w tym roku?

Nie zdążyliśmy wziąć udziału we wszystkich atrakcjach, ale potrawy przygotowane przez kolegów i koleżanki były przepyszne. Przygotowane ze smakiem i zaspokajające apetyt. Do tego barmani przygotowywali smaczne drinki i sprawnie nas obsługiwali.

Jak już wcześniej wspominałem, atmosfera była gorąca ze względu na występy i wszelakie zabawy. Towarzystwo było ogromne i aż się zagotowałem po zorientowaniu się która mamy godzinę. Chciałbym zostać naprawdę dłużej!

Nie udało mi się porozmawiać ze wszystkimi. Niektórym obiecywałem dokończyć rozmowę, a nie było szans. Z jeszcze innymi zagadałem dopiero „w drzwiach wyjściowych”, a pozostałych mam nadzieję poznać i zamienić kilka słów już w 2018 roku.

fot. Paulina Radziszewska

Po Blogowigilii chcieliśmy wrócić natychmiast do rodzinnego Białegostoku, ponieważ w niedzielę mieliśmy jeszcze wiele spraw do ogarnięcia. Zanim jednak, odwiedziliśmy klub gdzie nie brakowało energii, zabawy i kolejnych wspaniałych, a zarazem ostatnich chwil w Warszawie. Więcej zobaczysz w relacji wideo z Blogowigilii, które dla Ciebie przygotowałem.

Blogowigilia 2017 – relacja ze spotkania z influencerami”, Patryk Tarachoń & Paulina Radziszewska, 2017

Wesprzyj podając dalej
Autor: Patryk Tarachoń
Nazywam się Patryk Tarachoń. Piszę o relacjach międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistym. Treści artykułów opieram na prywatnych doświadczeniach oraz sytuacjach czerpanych z otaczającej codzienności.