Błędy popełniane przez mężczyzn w związku? Największe błędy w relacjach z facetami? Książka dla mężczyzn!

Premiera „Zdobywcy Serc” – błędy mężczyzn na 300+ stronach!

O czym pamiętać będąc w związku? Najczęstsze błędy mężczyzn w relacjach z kobietami? Książka dla mężczyzn o kobietach!

Dostępna jest nowa książka o relacjach damsko-męskich! Poznaj najczęstsze błędy mężczyzn oraz irytujące zachowania kobiet. Dowiedz się, gdzie możesz kogoś poznać, w jaki sposób zacząć związek oraz jak komunikować się, aby ograniczyć nieporozumienia w relacji! To i znacznie więcej znajdziesz w nowej książce „Zdobywcy Serc”!

Co znajdziesz w książce o związkach?

Od 2 maja 2022 roku dostępna jest nowa książka „Zdobywcy Serc”, w której znajdziesz najczęstsze błędy mężczyzn w podrywaniu, randkowaniu, budowaniu relacji oraz dbaniu o związek. Książka powstawała ok. 7 lat, więc zawartość porusza wiele tematów, które są frustrujące zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Książka zawiera również pytania i odpowiedzi, bonusy zawierająca miejsca na randki, sposoby spędzania wolnego czasu, a także gotowe pomysły na prezenty oraz wiersze. Dzięki nim porady zawarte w książce są łatwiejsze do realizacji.

Czy to książka o miłości?

Za pośrednictwem książki „Zdobywcy Serc” pokazuję, w jaki sposób zagadywać, budować zaufanie i komunikować to, co chcesz powiedzieć. Nie odkrywamy koła od nowa, ale skupiamy się na tym, co działa i liczy się w każdej relacji. Ksiażka momentami bezpośrednia, bezkompromisowa i konkretna, a chwilę później subtelna i wyrozumiała.

Książka pokazuje różnice między kobietami a mężczyznami, a także najczęstsze oczekiwania, jakie mają miejsce w relacji. Bez znaczenia na etap Waszego poznania, dzięki „Zdobywcom Serc” poznasz punkt widzenia, podejście oraz techniki, dzięki którym łatwiej będzie Ci przełamać się, nawiązywać kontakt lub dogadać się z drugą połówką. Powiem Ci, jak sprawić, aby seks był bogatszy o pasję, wspólny czas obfitował w uśmiech, a momenty, gdy jesteście osobno, sprawił tęsknotę do Ciebie u ukochanej osoby.

Błędy mężczyzn i kobiet w jednej książce

Biorąc pod uwagę wiadomości prywatne od kobiet i mężczyzn dotyczących związków oraz własnych błędów, pisząc książkę, opierałem się na liście najczęstszych błędów, jakie popełniamy od zapoznania się, po rozstanie. Oczywiście w książce nie mogłem pozwolić sobie na wykorzystanie wszystkich historii, jakie otrzymałem od osób, które napisały do mnie, oferując swoje zaufanie.

Książka będzie zyskiwać nowe odpowiedzi na pytania oraz problemy w relacjach damsko-męskich. Dzięki temu, że książka została wydana jako e-book, jak w przypadku innych tytułów (Przygotuj się na Start, Pokonaj Kompleksy, Jak uwierzyć w siebie, Poradnik dla Rodziców czy Atlas Marzeń), dostępne będą aktualizacje. O nowych aktualizacjach książki będę informować osoby zapisane do Zamkniętej Listy, do której można dołączyć za darmo.

Teraz chciałbym odesłać Cię do tekstu przedpremierowego, w którym wymieniłem również inne Książki o relacjach damsko-męskich. Więcej o książce może sz dowiedzieć się również w portalach Facebook, Instagram oraz Twitter. W tym momencie chciałbym zachęcić Cię do zakupu mojej nowej książki, pozostawienia o niej opinii na LubimyCzytac.pl, a dzięki temu wsparciu mnie w rozwoju, który dzięki Wam trwa prawie 12 lat!

Webinar – Czego oczekujemy w związku?

Przy okazji zapraszam do obejrzenia powtórki webinaru, podczas którego poruszone zostały tematy dotyczące relacji damsko-męskich, m.in.:

  • Czego boimy się w związku?
  • Jak zachowywać się w związku?
  • Co przeszkadza budowaniu relacji?
  • Kiedy należy skorzystać z pomocy?
  • Jakie obowiązki są przypisane płci?
  • Seria pytań i odpowiedzi (Q&A)

Webinar możesz obejrzeć również na Facebooku.

Jakie problemy Twoim zdaniem najczęściej dotykają kobiety i mężczyzn? 🙂 Dołącz do dyskusji, pisząc swój komentarz poniżej.

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwia
Sylwia
2 maja 2022 09:22

Po pierwsze chciałabym pogratulować Ci nowej książki i pochwalić za odwagę aby napisać tak szczerze. Właśnie zabieram się za czytanie bo musiałam na chwilę odłożyć. Pozdrawiam

Iwona
Iwona
2 maja 2022 08:59

Gratulacje Patryk! Super książka życzę aby była pomocna dla czytelników i trzymam kciuki za kolejne pomysły!

Daniel W.
Daniel W.
2 maja 2022 12:41

Czytam i przyznaję że książka warta przeczytania. polecam!!!

Krzychu
Krzychu
2 maja 2022 13:17

bylem ciekawy czy uda sie z ksiazka ale po zakupie nie zaluje ze czekalem

Shopping Cart
8
0
Would love your thoughts, please comment.x