fot. Patryk Tarachoń

TOP10: Polecane blogi i blogerzy z Białegostoku

Blogerzy z Białegostoku i regionu Podlaskiego? Podlaskie blogi lifestylowe, modowe, kulinarne, książkowe, fotograficzne, turystyczne czy parentingowe? Białostockie blogi które warto śledzić!

Bardzo interesuje mnie blogosfera i powiązane z nią dziedziny. Chętnie poznaje innych twórców, ale długo brakowało mi tych z mojego rodzinnego miasta. Zatem przejdźmy do sedna. Na których blogerów z Białegostoku powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Białystok Subiektywnie – najciekawsze i aktualne wydarzenia i miejsca z Białegostoku!

     Podejrzewam, że wielu białostoczan zna ten blog. Autorką jest Anna Kraśnicka i na blogu napisała, że codziennie eksploruję podlaskie. Jest przewodnikiem turystycznym PTTK dzięki czemu przemierza małą ojczyznę wzdłuż i wszerz. Pisze o swojej pasji. Postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami ze światem i tak powstał jeden z lepszych białostockich blogów.  

Białystok Subiektywnie - BLOG TURYSTYCZNY BIAŁYSTOK

Białystok Według Ani – miasto oczami Podlasianki!

  więcej Białegostoku    Autorką bloga jest Ania. Niestety obecnie anonimowa, ale Jej blog warto odwiedzić. Stara się na blogu przełamywać mity dotyczące mieszkańców Białegostoku, a przede wszystkim pisać o swojej małej ojczyźnie, którą kocha i chętnie odkrywa.  

Białystok Według Ani - BLOG O BIAŁOSTOCZANACH

Alex Darg – światowa blogerka z Podlasia

     Jedyny blog modowy z Białegostoku, który z ręką na sercu mogę polecić. Alex nie obawia się odważnych kreacji i przedstawia je w profesjonalny i jakościowy sposób. Zawsze pewna siebie i profesjonalnie przygotowana. Jak na zupełnie nieinteresującego się modą prostego chłopaka, Jej blogiem jestem oczarowany. Jakością graficzną i merytoryczną. Najbardziej przygotowanymi materiałami wideo.  

Alex Darg - blog modowy z Białegostoku

Crust & Dust – smacznie i interesująco

     Pasjonują się smakami Podlasia. Autorami są Magda i Adam Gendźwiłłowie, zbierający przepisy i książki kucharskie. Pisali dla Moje Gotowanie oraz Kultury Liberalnej. Ich blog jest jakościowy, a przy tym ciekawy tekstowo.  

Crust & Dust - BLOG KULINARNY Białystok

Wymiarowy Blog – fotografia z Podlasia i najlepsze recenzje książek

     Blog nie tylko o książkach, fotografii i rozwoju osobistym. Pisze go Paulina Radziszewska, ale nie tylko pasjonuje się recenzowaniem książek i fotografowaniem. To dziewczyna pełna talentów! Z pewnym krokiem weszła w świat blogosfery i wciąż zaskakuje kolejnymi pomysłami.  

Wymiarowy Blog - BLOG O KSIĄŻKACH I LIFESTYLE BIAŁYSTOK

Anna Nes – niezwykła fotograf ślubna na terenach województwa Podlaskiego

     Blog o fotografii jakiego jeszcze nie widziałem. Autorami jest małżeństwo pasjonujące się fotografią. Ich specjalizacjami jest fotografia ślubna oraz rodzinna. Są również świetni w innych aranżacjach.  

Anna Nes Fotografia - blog fotograficzny Białystok

Geek Tata – parentingowy blog, z męskiej perspektywy

     W Białymstoku znaleźć można wiele blogów parentingowych. Mimo wszystko jednym z tych rodzynków, które mnie nie nudzą i są interesujące jest Geek Tata. Paweł Stempniak jest tatą Poli i Leonarda. Od ponad 10 lat zajmuje się komunikacją marketingową w internecie. Jest również właścicielem agencji WhiteBits.pl.  

Geek Tata - blog parentingowy oczami ojca, taty z Białegostoku

Żudit – jeden z najbardziej rozpoznawalnych blogów w Polsce

     Nie da się ukryć, że Żudit jest dumą Podlasia. Odnieśli ogromny sukces w plebiscycie Blog Roku 2014! Blog został również dostrzeżony przez Andrzeja Tucholskiego i Tomka Tomczyka (JasonHunt) w największych nadziejach blogosfery w 2014 roku. Autorkami są Judyta Kokoszkiewicz, Jej mama i Kasia Perek (Pikolina).  

Żudit.pl - Najlepszy blog parentingowy w Polsce Białystok

Makóweczki – rozwojowa mama z Białegostoku

     Autorką bloga jest Marlena. Czasem w treściach pojawia się rodzina autorki. Blog jest spełnieniem Jej marzeń w połączeniu dziennikarza i fotografa, a do tego reklamowca. Rodzicielstwo uważa za najbardziej interesującą i rozwojową podróż w życiu.  

Makóweczki - blog dla rodzin z dziećmi Białystok

Buuba – najbardziej pozytywny blog rodzicielski z Podlaskiego

Kolejny lecz nie mniej interesujący blog parentingowy. Agnieszka Dzieniszewska działa od 13 roku życia w branży fotograficznej. Opieką informatyczną zajmuje się mąż Robert. Są rodzicami dwóch synów. Kuby i Olafa. Blog pełny tego co pozytywne i ciekawe.  

Buuba - blog dla rodziców z małymi i dorastającymi dziećmi Białystok

Jeżeli szukasz więcej blogów, zajrzyj do kategorii ,,Godne Polecenia”. W niej umieszczone zostały polecane teksty i blogi debiutujące oraz wciąż odnoszące sukcesy.

Sprawdź też ,,TOP5: Polecane blogi, które warto czytać„!

Dołącz do Zamkniętej Listy

Spodobał Ci się powyższy artykuł? Zanim weźmiesz udział w dyskusji, uzyskaj dostęp do darmowych materiałów i dołącz do społeczności, z którą podejmujemy się różnych wyzwań!

Zapisując się, otrzymasz [ZA DARMO]:

🔸 Darmowe rozdziały książek

🔸 Kalendarz z celami na 2024 rok

🔸 Planner tygodniowy do druku

🔸 Arkusz Wydatków - Budżet Domowy (NOWOŚĆ)

🔸 Webinary / Relacje LIVE

🔸 Paczki cytatów (Instagram i Facebook)

🔸 „Twoja Siła” - indeks zalet

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sandra W.
Sandra W.
7 grudnia 2017 08:02

Czekałam na to zestawienie. Świetne jest. Będę czytać.

Patryk Tarachoń
Patryk Tarachoń
30 grudnia 2017 23:47
Reply to  Sandra W.

Patrz bo jeszcze ankietę zrobię z tekstów jakie znasz. 😛 Udanej lektury. 🙂

dreamiteam
12 sierpnia 2018 10:09

Interesujące zestawienie, mówiące trochę jakie zainteresowania mają internauci w tej części kraju. Dzięki temu można znaleźć w łatwiejszy sposób interesujące nas dziedziny.

AasaPolska.pl
24 czerwca 2018 07:51

Bardzo dobrze że jest taki spis blogów na tym blogu. Polecę ten artykuł koledze bo bardzo ostatnio tego szukał.

Sandra W.
Sandra W.
7 grudnia 2017 07:02

Czekałam na to zestawienie. Świetne jest. Będę czytać.

Shopping Cart
9
0
Would love your thoughts, please comment.x